Monica Backström "Moon Stones"
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONICA BACKSTRÖM (född 1939), "Moon Stones", skulptur, Kosta Boda, innelsuten dekor, numrerad 2/40, signerad "8 MBA ED 009004 KOSTA BODA Monica Backström Edition 2/40", höjd 19 cm, certifikat medföljer.
Framstår i gott skick.
839840
2020-11-29