Birgitta Watz

Birgitta Watz
Birgitta Watz
Birgitta Watz
Birgitta Watz

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA WATZ (född 1938) (3): Tiger-och lejonhuvud, signeradeoch daterade 16 mars 2001, litografier, ca 50x30,5 - 58x38 cm

Oramade

839859

2020-11-16