Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TAKLAMPA, mässing, 1930/40-tal, 8 ljusarmar, 5 ljuskällor, frostat glas, stomme av mässing, diam 74, höjd 60 cm.
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, ej funktionstestad
839872
2020-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner