Ljusstakar 1 par tenn

Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn
Ljusstakar 1 par tenn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, på kulfötter, stämplade 3P, höjd 25 cm

Sannolikt omförtennade, något sneda, slitage

839886

2020-11-15