Musse Pigg

Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg
Musse Pigg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUSSE PIGG, leksaker, 9 dlr, 1900-tal, delvis Disney, plast, trä samt textil, större musse pigg elektrifiera, höjd 9-54 cm

Skador och slitage

839895

2020-11-15