Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, ek och valnötsfanér, tre lådor i sarg, hurts med bakomliggande hyllpan, draghandtag i mässing, höjd ca 76, 128x77 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, nyckel saknas

839902

2020-11-15