GOTTHARD LUNDQVIST
2020-11-18
839908
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOTTHARD LUNDQVIST(1908-88), "Norrfällsviken fiskeläger, Norge", olja på pannå, signerad samt a tergo daterad 1963-64, ca 75x53 cm