Partnersdesk
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PARTNERSDESK, fanér av mahogny, Brittania, lådor i sargen, längd 188 cm, bredd 122 cm, höjd 79 cm.
Smärre slitage, Nycklar finns. Smärre kantskador, En av nycklarna som medföljer är böjd
839949
2020-11-15