Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ORIENTMATTA, galleri, antik/semiantik, Anatolisk, bönematta, korroderat brunt garn, ca 315x115 cm
Slitage, lagningar
839952
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här