Alvar Aalto matbord H94
Klubbat för:
2 800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ALVAR AALTO, matbord H94, Artek 1990-tal, utdragbart bord, ekfanerad samt holkben HL2, tilläggsskivorna kan förvaras under bordsskivan, längd 191 cm, bredd 101 cm, höjd 73 cm. 2 st, à 56,5 cm tilläggsskivor medföljer, totallängd utdraget ca 305 cm.
839960
2020-11-16