Alvar Aalto matbord H94

Alvar Aalto matbord H94
Alvar Aalto matbord H94
Alvar Aalto matbord H94
Alvar Aalto matbord H94
Alvar Aalto matbord H94
Alvar Aalto matbord H94
Alvar Aalto matbord H94
Alvar Aalto matbord H94

Klubbat för:

2 800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

ALVAR AALTO, matbord H94, Artek 1990-tal, utdragbart bord, ekfanerad samt holkben HL2, tilläggsskivorna kan förvaras under bordsskivan, längd 191 cm, bredd 101 cm, höjd 73 cm. 2 st, à 56,5 cm tilläggsskivor medföljer, totallängd utdraget ca 305 cm.

839960

2020-11-16