Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, furu, beslag i smide, höjd ca 78, 66x46 cm
Skador, slitage, senare benställning, nyckel saknas
839965
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här