Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KISTA PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, furu, beslag i smide, höjd ca 78, 66x46 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, slitage, senare benställning, nyckel saknas

839965

2020-11-15