Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KISTA PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, furu, beslag i smide, höjd ca 78, 66x46 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, slitage, senare benställning, nyckel saknas
839965
2020-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner