Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1800-talets slut, barockstil, ek, 2 utdragsskivor ca 61 cm vardera, höjd ca 76, 147x89 cm
Sprickor, slitage, delvis äldre delar
839970
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här