Stig borglind etsning 2 st

Stig borglind etsning 2 st
Stig borglind etsning 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): (2) "Midsommar", "Månuppgång", signerade Stig Borglind, etsningar, ca 22x25, 20x20 cm

Gulnade

839976

2020-11-15