Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, motiv med personer samlade till måltid, på ramen märkt Jan van Ostade, olja på duk uppsatt på pannå, ca 29x22 cm
Krackelyr
839993
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här