Carl Wahlbom etsningar

Carl Wahlbom etsningar
Carl Wahlbom etsningar
Carl Wahlbom etsningar
Carl Wahlbom etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL WAHLBOM (1810-1858), (2) motiv från fornnordisk mytologi, etsningar, signerade i plåten, den största ca 23x36

839995

2020-11-20