Marcolin brevpress

Marcolin brevpress
Marcolin brevpress
Marcolin brevpress
Marcolin brevpress
Marcolin brevpress
Marcolin brevpress
Marcolin brevpress
Marcolin brevpress

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARCOLIN (Josef - Benito), brevpress, motiv av en blomma, glas, signerad Marcolin Sweden M.43, höjd ca 5 cm, diameter ca 9,5 cm

Smärre repor

840001

2020-11-16