Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARCOLIN (Josef - Benito), brevpress, motiv av en blomma, glas, signerad Marcolin Sweden M.43, höjd ca 5 cm, diameter ca 9,5 cm
Smärre repor
840001
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här