Chippendale stil stolar 6 st

Chippendale stil stolar 6 st
Chippendale stil stolar 6 st
Chippendale stil stolar 6 st
Chippendale stil stolar 6 st
Chippendale stil stolar 6 st
Chippendale stil stolar 6 st
Chippendale stil stolar 6 st
Chippendale stil stolar 6 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, Chippendale-stil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, bemålade, tygklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, färgbortfall, senare bemålning, klädsel med fläckar

840013

2020-11-15