Philip Richard Morris oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PHILIP RICHARD MORRIS (1838-1902): Kvinna med syrenkrans, signerad Phil Morris, olja på duk, ca 75x50 cm, i samtida ram

Mindre duklagningar i målningens nederdel, mindre stötmärken, ram med dekorbortfall

840022

2020-11-15