Karmstolar 4 st
2020-11-15
840031
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 4st., 1900-talets slut, mahogny, genombruten rygg, fast stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm
Smärre bruksslitage, stötskador, skador på sitsar