Kaffekoppar 1800-tal empire

Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire
Kaffekoppar 1800-tal empire

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPPAR med fat, 2 st, empire, 1800-talets första hälft, detaljer i guld, höjd ca 7 resp 9 cm

1 fat troligen ej tillhörande, bruksslitage

840033

2020-11-16