Bläckställ porslin

Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin
Bläckställ porslin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKSTÄLL, porslin, 1800-tal, dekor i form av fiskarpojke, polykromt bemålad, detaljer i guld, höjd ca 12 cm

Ett lock senare, slitage, spricka, retusch, nagg

840037

2020-11-15