Piedestal Gustavsberg

Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUSTAVSBERG, piedestal, omrking 1900, flintgods, vitglasera, floral dekor av rosor, omärkt, höjd ca 120 cm, toppens diameter 23 cm

Zustandsbeschreibung

Lagning, nagg, sprickor

840046

2020-11-15