Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Komposition med åsnedragen kärra, signerad Mårten A, 105/360, färglitografi, ca 26x34 cm

840086

2020-11-15