Ringar i guld

Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld
Ringar i guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RINGAR (4) samt hänge och örhängen i guld, ca 21 k guld, totalvikt ca 8,6 g

Örhängena trasiga och ej komplett, bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

840092

2020-11-19