Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
TRÅG med diverse allmogeredskap, trågets mått ca 67x33 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Skador, slitage
tråg något maskstunget
840107
2020-11-15