Tråg med diverse allmogeredskap

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

TRÅG med diverse allmogeredskap, trågets mått ca 67x33 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage
tråg något maskstunget

840107

2020-11-15