Kandelabrar ett par smide

Kandelabrar ett par smide
Kandelabrar ett par smide
Kandelabrar ett par smide
Kandelabrar ett par smide

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, ett par, smide, 18/1900-tal, för 7 ljus, höjd ca 16, längd 46 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Bruksspår

840109

2020-11-15