Oiva Toikka

Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIVA TOIKKA, skulptur, Ittala, glasmassa i vitt och grönt, signerad O. Toikka Nuutajärvi, höjd 12, längd 22 cm

Obetydligt slitage

840110

2020-11-20