Lampetter Carl Fagerlund

Lampetter Carl Fagerlund
Lampetter Carl Fagerlund
Lampetter Carl Fagerlund
Lampetter Carl Fagerlund
Lampetter Carl Fagerlund
Lampetter Carl Fagerlund

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPETTER, 1 par, Carl Fagerlund, för Orrefors, modell 2340/117, etikettmärkt, höjd ca 22 cm

Bruksslitage, repor, märken, saknar rökfärgade glaskuporna, ej funktionstestade, SAV garaterar ej funktionen

840129

2020-11-19