Litografi Madeleine Pyk

Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk
Litografi Madeleine Pyk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934) ´´Blå ängeln´´, signerad M Pyk, numrerad 145/275, färglitografi, bildmått ca 85x70 cm

840154

2020-11-21