Litografier Corneille
Closed
2020-11-21
840173
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Kompositioner 2 st, signerade, daterade 96, numrerade 91/200, 118/200, litografier, ca 29x46 cm