Litografi Stig Claesson

Litografi Stig Claesson
Litografi Stig Claesson
Litografi Stig Claesson
Litografi Stig Claesson
Litografi Stig Claesson
Litografi Stig Claesson
Litografi Stig Claesson
Litografi Stig Claesson

Klubbat för:

1 600 SEK

1 200 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Boxningsmatch, signerad, numrerad XIV/XXX, färglitografi, bildmått ca 38x56 cm

840188

2020-11-21