Cocktailglas MGAB 1960-tal

Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal
Cocktailglas MGAB 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COCKTAILGLAS, 6 st, silver, MGAB, Uppsala 1966, höjd ca 9 cm, vikt ca 336 g

Kantbucklor, ngt sneda

840196

2020-11-16