Klubbat för:
5 000 SEK
2 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Torrt kräs III", akryl på pannå, monogramsignerad samt daterad, OÄ -80, ca 31,5x38 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
840200
2020-11-21