Klubbat för:
350 SEK
Estimate
1 200 SEK
Description
BERGBOMS, bordslampa, 1970-tal, keramik, etikettmärkt Bergboms, höjd med skärm ca 56 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
840201
Date:
2020-11-19
Our archive
Past auctions