Tillbaka till katalog

Bergboms bordslampa

Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa
Bergboms bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Estimate

1 200 SEK

Description

BERGBOMS, bordslampa, 1970-tal, keramik, etikettmärkt Bergboms, höjd med skärm ca 56 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

840201

Date:

2020-11-19