Lockurnor Kina

Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina
Lockurnor Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, ovoid form, famille verte, botten med Kangxis fyra karaktärers märke, höjd ca 24 cm

Krackelering, slitage

840204

2020-11-16