Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Flätning", akryl på pannå, signerad samt daterad a tergo, Olle Ängkvist - 80, ca 27x28 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
840205
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här