Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blandteknik, monogramsignerad samt daterad OÄ -01, bildmått ca 16,5x19 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Oramad
840209
2020-11-18