Anders Sköld oljemålning

Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS SKÖLD (född 1968): Båthus, Västkusten, signerad och daterad Anders Sköld -92, olja på duk, ca 63x40 cm

840214

2020-11-15