Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, collage, monogramsignerad och daterad OÄ, 6.10.95, bildmått ca 19x16 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Oramad
840216
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här