Olle Ängkvist collage

Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, collage, monogramsignerad och daterad OÄ, 24.9.95, bildmått ca 19x16 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

Oramad

840221

2020-11-23