Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, collage, monogramsignerad och daterad OÄ, 24.9.95, bildmått ca 19x16 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Oramad
840221
2020-11-23