Skål samt tallrikar

Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar
Skål samt tallrikar

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SKÅL, TALLRIKAR, 3+2+2, porslin reps flintgods, 1900 resp 1700-tal, delvis Bing & Gröndahl samt Meissen, diameter 19-22 cm

Meissen med andrasortering, sprickor samt lagningar

840224

2020-11-16