Bengt Elde

Bengt Elde
Bengt Elde

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT ELDE (1939-2015), Komposition med stuga, akvarell, signerad och daterad Elde -71, bildstrl ca 33x49 cm

840227

2020-11-15