Jerk Werkmäster Nittsjö

Jerk Werkmäster Nittsjö
Jerk Werkmäster Nittsjö
Jerk Werkmäster Nittsjö
Jerk Werkmäster Nittsjö
Jerk Werkmäster Nittsjö
Jerk Werkmäster Nittsjö
Jerk Werkmäster Nittsjö
Jerk Werkmäster Nittsjö

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

JERK WERKMÄSTER, vas, Nittsjö, keramik, signerad, höjd 27 cm

Bruksslitage

840232

2020-11-19