Yan Martsinkievitch

Yan Martsinkievitch
Yan Martsinkievitch
Yan Martsinkievitch
Yan Martsinkievitch

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YAN MARTSINKIEVITCH (1956-2010), "A Tower Woman", olja på duk, signerad och daterad 2010 a tergo c a 65 x 65 cm i ram.

840233

2020-11-16