Olle Ängkvist "Antecknat" collage samt bok

Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): (2) Komposition, collage, samt boken "Antecknat" 2006, teckning 4, daterad samt monogramsignerad, 19.2.04 OÄ, ca 24x18 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

840234

2020-11-24