Bageriskylt

Bageriskylt
Bageriskylt
Bageriskylt
Bageriskylt
Bageriskylt
Bageriskylt

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAGERISKYLT, 1900-talets mitt, kringlan i trä, det övriga i metall, målad och förgylld, höjd ca 58 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

840239

2020-11-19