Olle Ängvist collage

Olle Ängvist collage
Olle Ängvist collage
Olle Ängvist collage
Olle Ängvist collage

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, collage, troligtvis 1970-tal, osignerad, ca 123x100 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

840240

2020-11-22