Anna-Lisa Thomson urna

Anna-Lisa Thomson urna
Anna-Lisa Thomson urna
Anna-Lisa Thomson urna
Anna-Lisa Thomson urna
Anna-Lisa Thomson urna
Anna-Lisa Thomson urna
Anna-Lisa Thomson urna
Anna-Lisa Thomson urna

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANNA-LISA THOMSON, vas, upsala-ekeby, glaserat lergods, reliefdekor av bl a sjögräs och sjöstjärnor, höjd ca 38 cm

Nagg och krackelyr förekommer,

840242

2020-11-19