Litografi Lena A Linderholm verso teckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): motiv med körsbär, signerad, EA, verso gåvotext och teckning i blått bläck, färglitografi, ca 29 x 20 cm

840260

2020-11-22