Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LENA A LINDERHOLM (född 1947): motiv med körsbär, signerad, EA, verso gåvotext och teckning i blått bläck, färglitografi, ca 29 x 20 cm
840260
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här